HAKKIMIZDA

ADES Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu T.C Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ndan almış olduğu yetki belgesi ile 2017 yılında Eskişehir’de hizmete başlamıştır.

Kaliteli TMGD  hizmeti vermek amacıyla kendini sürekli geliştiren, mevzuatı yakından takip eden uzman kadromuz bulunmaktadır. Firmamız, işletmelerin ihtiyacı doğrultusunda düşük maliyetler ve güvenli şekillerde tehlikeli maddelerin yönetimini başarıyla sürdürmektedir.

 Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hizmeti verdiğimiz Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi sahibi firmaların ULAŞTIRMA ve ALTYAPI BAKANLIĞI'nın öngördüğü yasal zorunlulukları yerine getirerek Tehlikeli maddelerin güven içerisinde taşınması, depolanması, işlenmesi, elleçlenmesi ve benzeri tüm alanlarda profesyonel danışmanlık sağlayarak iş akış süreçlerinde oluşabilecek potansiyel maddi – manevi zararları önceden tespit etmeyi ve gerekli tedbirler konusunda firmayı doğru şekilde yönlendirerek olası zararların önüne geçmeyi,istenmeyen cezai yaptırımlarla karşı karşıya kalmalarını önlemeyi amaçlamaktayız.

Eskişehir Web Tasarım